Online Teklif Formu

Ad / Soyad:
E-Posta:
Telefon:
online teklif
gönderelim

Formu doldurup
gönderin, online teklifimiz
5 dk içinde
e-postanıza gelsin!
Bariyer Sistemleri
Fotoselli Kapı
Bahçe Kapıları
Kapalı Garaj Kapıları
Endüstriyel Tip Kapılar
Panjur ve Kepenk Sistemleri
Uyarı ve Sinyal Aygıtları


Döviz Bilgileri
Mesam Facebook

Mesam Facebook


Endüstriyel Tip Kapılar

Endüstriyel Tip Kapılar

BENİNCA VN.S20

Endüstriyel seksiyonel kapılar, fabrika ve depo binalarının mal giriş çıkış, yükleme boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır.  

Seksiyonel kapı sistemleri, birlikte uygulandığı seviye ayarlı rampalar ve kamyon kasaları sıkıştırıcı PVC körüklerle, işletmelerde sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme boşaltma yapılmasını sağlar.

Tavana paralel kayarak açılması ile mekandan tasarruf sağlanır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir. Seksiyonel kapılar fabrika depo veya binalarda geçiş aralığı ve yüksekliğine uygun olarak üretilmektedir. 

Standart beyaz renkte olan paneller bina dış cephesine uygun olarak farklı renklerde de uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı yataklama şekilleriyle kullanılabilir. Araç ve yaya trafiğinde etkin rol oynayan seksiyonel kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, radarlı, fotoselli, uzaktan kumandalı vs. uygulanabilir. 

Kapı panellerine aydınlatma amaçlı istenilen sıralarda çift cidarlı akrilik camdan oluşan pencereler ve servis servis kapısı  açılabilir. 

Seksiyonel kapılar elektrik kesintileri durumunda kapı ağırlığını dengeleyen torsiyon yay (kurmalı yay) sistemi sayesinde manuel olarak kolayca açılabilir. Kapı ağırlığı kullanıcıyı etkilemez. Yaylar standart olarak 15.000 harekete dayanımlı olarak imal edilmiştir. Daha uzun ömürlü yaylar da opsiyonel olarak takılabilir. 

Kapı panelleri arasında, kapının üstünde, yanlarında ve altında bulunan termoplastik contalar toz, hava, yağmur suyu geçişini engelleyecek yüksek ölçüde sızdırmazlık sağlar. Kapı altında bulunan özel boşluklu lastik fitil, kapının yere yumuşak basmasını, aynı zamanda opsiyonel olarak yerleştirilen pnömatik sensör sayesinde sıkışma emniyetini de sağlamış olur. 

Endüstriyel seksiyonel kapı panelleri, kapının boyutu ve yataklama şekline göre değişen tipte alüminyum tamburlara çelik halatların sarılmasıyla çekilir. Her hangi bir şekilde halatların yada yayların kopması veya zarar görmesi halinde halat ve yay güvenlik mekanizmaları sayesinde kapının düşmesi engellenir.


» Teklif İsteyin
Telefon : 312 440 68 73 - 312 447 93 78  Faks : 312 468 20 42  E-posta : mesam@mesam.net